Minecraft do pobrania

Jeśli chcesz coś kupić, napisz o tym

Moderator: Moderatorzy

Minecraft do pobrania

Postprzez ColbyLei » Cz maja 18, 2017 9:37 am

Minecraft jest grą bardzo nietypową jak na obecne standardy i przyzwyczajenia większości graczy. Mogłoby się wydawać, że gra oparta jedynie na kwadratach mogłaby się nie przyjąć i zostać skreślona na samym początku. Jednakże w przypadku gry Minecraft reakcja graczy była nietypowa - lecz i przyjęli bardzo pozytywnie sam jeden tytuł, dodatkowo gra oczarowała rzesze fanów na całym świecie - zarówno tych młodych a także starszych.
Grę Minecraft przygotowało niezależne studio Mojang AB. Zabawa polega na wcieleniu się w postać kwadratowego bohatera którego zadaniem jest zbieranie kwadratowych materiałów, a następnie wykonywanie z nich wszelkiego rodzaju rzeczy oraz przeżyciu nocy
minecraft pobierz wydaje się tak naprawdę jedną wielką planszą, która jest generowana w nieskończoność. Nie ma tutaj momentu w którym gracz doszedłby na koniec mapy i musiałby zawrócić - w Minecraftcie czegoś takiego nie musi. Gracz zawsze rozpoczyna w innym miejscu - nie zdarza się aby zacząć grę od momentu początku dwa razy w tym samym miejscu. Nadto każdym razem startuje się w innej lokacji - mogą być to kotliny, góry, lasy, pustynie względnie plaże. Podczas eksploracji generowanego świata gracz będzie proszek za zadanie zbierać wszystkie materiały jakie przydadzą mu się podczas dalszej potyczki. Z pozyskanych surowców gracze mogą tworzyć narzędzia, broń, inne materiały przydatne w dalszej rozgrywce. Świat opisany w Minecraftcie stworzony wylał z bloków - ktoś ma inne właściwości oraz cechy oraz nadaje się do zupełnie innych różnych rzeczy - a co najważniejsze każdy da się nagromadzić albo ręcznie albo przy pomocy odpowiednich narzędzi.
Gra posiada dwa tryby walki - najprostszym z nich jest oczywiście tryb imponujący w którym gracze mają możliwość życia w świecie bez przeszkód i tworzyć wymarzone przy użyciu siebie budowle. Kolejnym elementem jest tryb Survival - już sama nazwa demonstruje na poziom trudności - gracz będzie miał możność zmierzenia się z trudnościami takimi jak chociażby bezpieczeństwo tylko w dzień. Nocą na powierzchnię wychodzą potwory - ich głównym zagadnieniem jest pozbawienie życia naszego bohatera. Odpowiednie przygotowanie się gracza uchronić go będzie przed zagrożeniami z ciemni. Odpowiednie przedmioty - takie jak przygotowane jedzenie, utensylia, broń, pancerz zaś schron przydadzą się wszystkim graczowi. twórcy gry zadbali chociaż także o metoda multiplayer. Dzięki niemu ewentualne widnieje stworzenie całkiem intrygujących połączeń z innymi graczami. Na skutek trybowi multi gracze mogą spotkania sięna 1 serwerze w kilka bądź kilkadziesiąt graczy - całość jest zależny od serwera na który postawiona jest rozrywka. Z tego powodu możliwe jest przygotowywanie różnych elementów rozgrywki. W największym stopniu kultowym jest oczywiście modus w którym gracze są w stanie budowania i walki spośród potworami. Dzięki mnogości graczy niewykluczone jest szybsze zaś większej ścisłości budowanie - równie asekuracja przed potworami istnieje bez liku skuteczniejsza. Prościej gdyż gromadzić surowce w mnóstwo a bronić się co więcej w dwie osoby nim potworami.
ColbyLei
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz maja 18, 2017 9:36 am

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: brigham657 i 1 gość