Nauka CNC - od czego zacząć?

Miejsce dla uczniów, studentów - ale nie tylko.

Nauka CNC - od czego zacząć?

Postprzez songat81 » So lut 14, 2015 2:33 pm

Hej wszystkim :) Niedługo będę pracował przy sterownikach silnika krokowego i chciałbym się trochę poduczyć tego tematu. Od czego powinienem zacząć swoją przygodę ze sterownikami CNC? Możecie mi coś polecić? Póki co czytam tylko tego bloga o sterownikach silnika krokowego...
Głupota jest gorsza niż nikczemność
songat81

Re: Nauka CNC - od czego zacząć?

Postprzez jarmech » Cz lut 19, 2015 10:52 pm

Śmiało mogę też polecić tego bloga o paskach klinowych. Tam też jest dość sporo różnych materiałów odnoszących się do CNC ;)
Wszystkie wielkości świata nie są warte dobrej przyjaźni
jarmech

Postprzez man4pak04 » Śr kwi 29, 2015 8:22 am

Heyka:) Chcialbym isc na studia architektury i urbanistyki w P-n.Ale nie wiem czy sie moge dostac :)) Umiem szkicowac lecz jesli chodzi o namalowanie jakiegos arcydziela to mam problemy:)) Czy wystarcza mi male zdolnosci w rysowaniu zeby dostac sie na architekture ?? Pozdrawiam.:))
ANAIM
man4pak04

Postprzez Michal_bb » Wt lis 08, 2016 3:03 pm

Najlepiej iść na kurs i nie kombinować za bardzo. Bez wyrobionych uprawnień i tak będziesz miał ciężko, żeby Cię gdzieś przyjęli. Różnego rodzaju blogi o kołach pasowych etc. pomogą się zorientować, ale niczego nie nauczą :mrgreen:
Michal_bb

Postprzez dlastopy » Wt lis 08, 2016 5:10 pm

Dokładnie kurs najlepszy. Nauczysz się wiele cenny rzeczy i zdobędziesz już doświadczenie;)
Produkując nasze firmowe obuwie szczególną uwagę zwracamy na wysoką jakość wykonania, obowiązującą modę i komfort nóżek dziecięcych... buty emel
dlastopy

Powrót do Dylematy przyszłego architekta