Rejestratory IP do monitoringu

Miejsce dla uczniów, studentów - ale nie tylko.

Rejestratory IP do monitoringu

Postprzez michafary8541 » So sie 20, 2016 2:54 pm

Kamery szybkoobrotowe wyróżniają się od ogólnych produktów w monitoringu przemysłowym. Czym? Kamery szybkoobrotowe mają zainstalowane silniki, które dają możliwość natychmiastowo zmienić ustawienie obiektywu. Jest to wyjątkowa cecha, gdy szukamy kamery do budynków wielkopowierzchniowych, gdzie jedna kamera musi obserwować duży teren. Dzięki temu są one idealnie zaprojektowane jako kamery magazynowe. Zaprezentowane urządzenia posiadają dużo odpowiednich rodzajów obiektywów, by sprostać wszelkim oczekiwaniom.
Kamery obrotowe IP świetnie sprawdzają się jako element systemu monitoringu CCTV w ogromnych miejsach, takich jak stadiony.
Do zalet kamery obrotowej IP można zaliczyć sposobność zdalnego sterowania, które odbywa się za pośrednictwem sieci, przez przeglądarkę internetową lub przeznaczoną do tego celu aplikację i może odbywać się z dowolnego miejsca, a także pracę przy wykorzystaniu sieci bezprzewodowej, dzięki czemu nie trzeba mieć na uwadze instalacji CCTV IP za pomocą kabli.
Kamery obrotowe IP, działające w zaawansowanych systemach monitoringu, wyposażone są z reguły w zoom optyczny, natomiast tańsze modele, przeznaczone do pracy na mniejszej przestrzeni, nie posiadają tej funkcji.
alarming.pl
michafary8541

Re: Rejestratory IP do monitoringu

Postprzez Mazepet » Pn maja 08, 2017 5:02 pm

Zapytaj o poradę znajomych...
Nie kochaj mojej postaci w Twojej wyobraźni. Kochaj mnie taką, jaka jestem, a będę stawać się lepsza.
Mazepet

Powrót do Dylematy przyszłego architekta