Odzież robocza

Miejsce dla uczniów, studentów - ale nie tylko.

Odzież robocza

Postprzez michael33 » So sty 30, 2016 2:40 pm

Witam. Poszukuję jakiejś dobrej i sprawdzonej odzieży roboczej. Czy bylibyście w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? Jakaś odzież robocza jest np. tutaj. Czy jest ona według Was warta uwagi?
Trzeba zacząć od nowa. Tak mówią. Ale życie to nie gra planszowa, a strata ukochanej osoby tak naprawdę nigdy nie jest "nowym początkiem". Raczej "kontynuacją bez niej".
michael33

Re: Odzież robocza

Postprzez wiktorr7 » Pt mar 10, 2017 1:15 pm

Przede wszystkim nie należy kupować najtańszej odzieży - często jest niskiej jakości, szybko się zużywa i niszczy - najrozsądniej wybrać coś ze średniej półki cenowej. Co do tego gdzie taką znaleźć, to w sieci wybór jest najszerszy, na http://www.narzedziak24.pl/ochrona-bezp ... ronne.html mają np. niezbędne na każdej budowie kaski ochronne, większość odzieży można też znaleźć w sieciówkach budowlanych.
wiktorr7

Re: Odzież robocza

Postprzez Reddevil » Pn maja 08, 2017 4:09 pm

Ja popieram w 100% mojego poprzednika. Nic dodać, nic ująć.
Naucz się cieszyć teraźniejszością. Doceniaj to, co przeżywasz, bo cenne chwile zbyt szybko przemijają i jeśli wciąż tylko spoglądasz w przyszłość, bądź tęsknisz za przeszłością, zapominasz o tym, by czerpać radość z tego, co tu i teraz.
Reddevil

Powrót do Dylematy przyszłego architekta