Fototapeta do kuchni - jaka?

Miejsce dla uczniów, studentów - ale nie tylko.

Re: Fototapeta do kuchni - jaka?

Postprzez lang1 » Pt lis 20, 2015 6:17 pm

Wyglądają dość fajnie te propozycje :)
lang1

Postprzez hom3r » Wt lis 24, 2015 12:51 pm

fajnie wygląda, ale nie lepiej rypnąć coś takiego na szkle?
hom3r

Postprzez Barbadoska » Śr lis 25, 2015 11:26 am

Mi też podobają fototapety nadrukowane na szkle. Są bardzo trwałe i ładnie się prezentują. Ale nie wiem czy chciałabym mieć fototapetę w kuchni. ;)
Barbadoska

Postprzez idaromot » Pn gru 07, 2015 11:07 am

mam fototapete na szkle w kuchni (między blatami). jestem zadowowolony. fakt myslalame, nad zwykla foto tapeta ale sie balem ze to potem bedzie od sciany odchodzic pod wplywem wilgoci itd.
idaromot

Postprzez annadeva » Pt wrz 30, 2016 3:44 pm

Fototapety w kuchni- są praktyczne. Winylowy materiał używany jest do produkcji fototapet do kuchni,
charakteryzuje się wysoką *** na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. 8)
W tym dziale widzialam podobne - https://uwalls.pl/fototapety-do-kuchni/ . Sama tez wybieram. :roll:
annadeva

Postprzez sowwak » Wt paź 11, 2016 10:47 am

O fototapecie do kuchni decydują względy finansowe - wychodzi taniej niż położenie na danej ścianie farby. Tylko czy jest równie trwała? Na pewno nie wytrzyma ciągłego wystawienia na kontakt z cieczami i gorącą parą z naczyń do gotowania i to pomimo tego, z czego jest zrobiona.
Dla mnie jest to jakiś pomysł, ale tylko na małą powierzchnię ściany, można np. użyć wzoru cegieł i nałożyć je pod szafkami albo innego ściennego surowca, wtedy stworzymy optyczne złudzenie, że naprawdę go zastosowaliśmy przy odnawianiu lub budowaniu kuchni. W innym przypadku odradzałbym i skorzystał jednak z bezpieczniejszych budulców.
sowwak

Postprzez odszkodo2016 » Wt paź 11, 2016 5:19 pm

Też mam w kuchni fototapetę na szkle, super efekt choć na początku nie byłam przekonana tym pomysłem teraz jak najbardziej jestem za takim rozwiązaniem
Ubezpieczyciele specjalnie oferują poszkodowanym mocno zaniżone odszkodowanie OC. Walcz! zaniżone odszkodowanie
odszkodo2016

Postprzez Leidini » So lis 05, 2016 6:26 pm

Fototapeta w sam raz dla mnie, w moim stylu.

Strony internetowe Lublin pozycjonowanie na cały świat
Leidini

Postprzez Ardena » Cz kwi 06, 2017 12:26 pm

Ja mam małą kuchnię dlatego wybrałam fototapetę, która powiększa optycznie pomieszczenie. Takie fototapety oferuje firma Picassi http://fototapetyinfo.pl/ . Mają ogromną ilość wzorów do wyboru a jeśli nie znajdziecie nic odpowiedniego to możecie stworzyć własną tapetę w kreatorze na stronie. Ich tapety są ekologiczne i nie zawieraja szkodliwych związków, które najczęściej stosuje się w barwnikach. Mogą więc z powodzeniem byc stosowane w kuchni, pokoju dziecięcym czy w mijescahc takich jak restauracje czy przedszkola.
Ardena

Postprzez tolder » Wt kwi 25, 2017 2:16 pm

Nie wiem, czy sprawdzi się akurat w kuchni, to zależy od miejsca w którym chciałbyś taką zawiesić.
tolder

Powrót do Dylematy przyszłego architekta