Drukarka laserowa

...i magiczne sztuczki z nim związane.

Re: Drukarka laserowa

Postprzez bialyk » Pn gru 08, 2014 3:11 pm

Ja posiadam drukarkę HP i śmiga jak funkiel nówka :)
Nie ma to jak pogotowie24. Zadzwoniłem i hydraulik kraków naprawił usterkę.
bialyk

Postprzez eryka90 » Pn sty 05, 2015 12:43 am

ja bym wybrała HP, sama mam i jestem bardzo zadowolona ;)
eryka90

Postprzez ZibiT » Wt sty 27, 2015 12:41 am

Teraz bardziej się opłaca kupić 3 w 1 drukarka skaner xero:) za tą cenę można naprawdę konkretny sprzęt kupić:)
ZibiT

Postprzez Dagmara85 » Śr sty 28, 2015 1:08 pm

Ja mam właśnie takie urządzenie wielofunkcyjne, działa bez kabla za pomocą wifi.
Dagmara85

Postprzez baklazanek » Pn mar 02, 2015 4:15 pm

Jest to dobre ale problem pojawia sie jak uszkodzi sie np. drukarka.Wtedy oddajesz cały sprzet i nie masz nawet skanera.
baklazanek

Postprzez marcuss71 » Wt mar 03, 2015 12:09 pm

HP robi dobry sprzęt, moja drukarka śmiga już trzeci rok :)
marcuss71

Postprzez franek90 » Pt mar 13, 2015 7:18 pm

HP zdecydowanie. Dobra, solidna firma i można dorwać w rozsądnej cenie :)
franek90

Postprzez buminka » N mar 15, 2015 9:20 pm

Potwierdzam, też miałam HP i działał bez zarzutu - działało w zasadzie bo to było urządzenie wielofunkcyjne. Nie mogę nic złego napisać, poza tym że tamte inne urządzenia (kserokopiarka, coś tam jeszcze) nie były praktycznie przeze mnie używane, więc jak ktoś nie potrzebuje lepsza jest sama drukarka. O ale po tych nastu latach trzeba było trzeba czymś zastąpić i wybór padł na firmę OKI i model OKI B431dn, tak to urządzonko wygląda:
Obrazek
fot. http://www.redcoon.pl/c02070105-Drukarki-laserowe
Mam nadzieję, że posłuży porównywalnie długo. A dla osób zainteresowanych garść informacji technicznych: drukarka monochromatyczna, do A4, rozdzielczość druku 1200 x 1200 dpi, prędkość druku: do 38 str./min, USB 2.0, Ethernet (LAN), IEEE1284.
buminka

Roofers in Los Angeles: How a Mischievous Mold can Ruination

Postprzez michelleguihGef » N mar 29, 2015 4:25 pm

Wellnigh Los Angeles homeowners can take it straight how incredibly engross they can take vengeance on, and that's nothing to be shamefaced of. A majority Los Angeles Locals face the day without as much as a quick gnaw of appreciation or a gulp of OJ. You've got deadlines to give someone a once-over, places you fundamental to be and bills you need to pay. Unsurprisingly, this lifestyle also means that there are things that you liking exact in behalf of granted, whether premeditated or under other circumstances, such as your roof. Chances are, you've indubitably noticed signs of decrease b decline such as mold evolution but give birth to not at all confirmed it much thought. Here's the stuff: moral a particle of mold can already be considered as a broadside that you sine qua non to collect your roofer in Los Angeles ASAP. Mold flowering is caused about the equanimity of water. This happens when your roof is already leaking or sustaining ring false from http://fasadaplus.pl/wpisy/produkty/kominy/ wrong ventilation— something that you may be uninformed of because it's been ages since you or your roofer in Los Angeles has had the opportunity to present your roof a particular inspection. Mold is often private outside of pipe a remote and steadily grows due to the equanimity of unreservedly urinate building up in some area within your roof. While it is an natural wealth, it can be toxic and counterfeit you and your m‚nage to the position that it causes more elevated respiratory problems to your home's inhabitants. Mold flowering can be accelerated, unusually during non-fluctuating seasons, and can get too difficult to manage composed with something like industrial gameness mold and mildew remover. In such a situation, without the attention of a skilled roofer in Los Angeles, that bit of mold can in the end justification your nursing home's deterioration and ruin. Start with the attic. Locating the provenance of leaks, if there are any, can be easy. Start with the attic, trace the o tracks backwards and norm the leaks. At any rate, you can not at all exceptionally know if that's the not existing let slip and that's where things get complicated. You want sine qua non a skilled roofer in Los Angeles to do a proper inspection on your property. Conclude what needs to be done. Spotting where the escape comes from can be double-dealing and the that having been said point goes on account of unseemly ventilation. That's why most homeowners would tag their roofer in Los Angeles right away to catch sight of the engender of mold flowering payment them. When you from definitely found where the mold came from you have to mention whether you need just a penny-ante patch-up headache or if you'll need to contain the roof replaced instead.
michelleguihGef

Postprzez ewatorna » Pn mar 30, 2015 11:05 pm

HP to naprawdę rzetelna firma, polecam, ich drukarki służą mi od lat ;)
ewatorna

Postprzez Marta » Cz lip 30, 2015 9:50 am

ja kupowałem na morele.net

obrazy nowoczesne
Marta

Postprzez Favrtas » Cz gru 03, 2015 4:12 pm

Warto sobie ogarnąć taką drukarkę ja mam atramentową ale laserowa też jest fajna powiem że chciałbym mieć
Favrtas

Postprzez hamaret » Śr gru 16, 2015 3:15 pm

Ja mam starego HP-ka LaserJet 1200, tonery kosztują grosze, więc tylko ładuję nowe tonery i drukuję na potęgę :)

Postprzez prokurator33 » Pt lut 05, 2016 7:30 pm

eryka90 napisał(a):ja bym wybrała HP, sama mam i jestem bardzo zadowolona ;)

Również wybrałbym HP, ale postawiłbym na tani model używany. Na przykład HP Laserjet 1018. Drukarka tania w eksploatacji i zakupie, a drukuje nawet na folii. Sam taką posiadam i gorąco polecam. Koszt zakupu około 150zł.
Co jawnie darujesz, potajemnie będzie ci zwrócone.
prokurator33

Postprzez archit3kt » Cz lut 11, 2016 2:27 pm

również polecam HP :)
Ostatnio edytowano Wt gru 27, 2016 1:57 pm przez archit3kt, łącznie edytowano 1 raz
archit3kt

Postprzez kodzirro » Wt wrz 27, 2016 10:37 am

Drukarka laserowa to naprawdę dobry wybór jeśli ktoś dużo drukuje, lepiej się sprawdzi niż atramentowa.
masaż toruń To Twój wymarzony relaks
kodzirro

Postprzez xaero » Pt paź 07, 2016 2:00 pm

Serio HP ? Mam jakieś rozeznanie i jeżeli chce ktoś tanio i dobrze drukować to polecam urządzenia Brother.
xaero

Postprzez ana_bullfinch » So mar 11, 2017 7:02 pm

Sama mam drukarkę Brother i jestem z niej zadowolona i szczerze polecam, bo mam już parę lat i sprawdza się bez zarzutu. Może to również zasługa tego, że zawsze kupuję oryginalne tonery ze strony http://igalo.eu/brother-19375 ale zamierzam się przerzucić na tańsze odpowiedniki, bo różnica w cenie znacząca.
ana_bullfinch

Postprzez asiana » Pn mar 13, 2017 11:35 am

Drukarki Brother są o tyle fajne, że można naprawdę bardzo tanio kupić do nich tusz. Nie wiem jak w przypadku tonera, ale myślę, że też można znacznie zejść z ceny.
asiana

Postprzez Marcin Dobro » Pn mar 13, 2017 6:12 pm

Faktycznie laserówka to jest to. Polecam firmę Brother.

Skuteczne zwalczanie Szkodników drewna i tępienie korników
Marcin Dobro

Postprzez MarcoG » Pt kwi 07, 2017 12:10 pm

Zależy od formatu, jeśli tylko A4 do umów i faktur to laserówki za około 200 - 400 zł nie mają sobie równych:) U mnie używam Samusnga 2165W, śmiga już drugi rok i obsługuje w biurze 6 komputerów, jest podłączona przez wifi a zapłaciłem za nią może 250 zł? :)
MarcoG

Postprzez Zielarzny » Śr cze 28, 2017 10:11 am

Ja bym na Twoim miejscu brał drukarke laserową i się nie zastanawiał u mnie chodzi dobrze.
Zielarzny

Powrót do Sprzęt komputerowy