Uprawnienia w Niemczech

Czyli wszystkie tematy związane z prawem dla architektów, uprawnieniami zawodowymi i dziedzinami związanymi z tą tematyką.

Uprawnienia w Niemczech

Postprzez Kamel1980 » Wt sty 13, 2015 10:05 am

Witam Wszystkich,

mam pytanie, czy ktos zna architekta bez uprawnien w Polsce, ktory zapisal sie do Izby Architektow w Niemczech?
Wyjechalem zaraz po studiach do Niemiec i nigdy nie pracowalem w Polsce. Po 9-ciu latach postanowilem sie zapisac do Izby Architektow i wymagaja od mnie zaswiadczenia, ze jestem uprawniony do wykonywania zawodu architekta w Polsce, co jest jednoznaczne z uprawnieniami w Polsce...
Czy ktos zna taki przypadek lub kogos, kto jest czlonkiem Izby Architektow w Niemczech? Jestem ciekawy, jak innym udaje sie zapisac w Niemczech.

Dzieki z gory za pomoc.
Kamel1980

Uprawnienia w Niemczech

Postprzez AlbertKa » Cz sty 29, 2015 12:35 pm

Wyjechalem do Anglii prawie 6 lat temu z takimi uprawnieniami. Teraz jestem w Niemczech, ale musze moje uprawnienia odswiezyc stracily waznosc. Pytam tylko o honorowanie ich na terenie Niemiec i procedury. Pozdrawiam
AlbertKa

mediamarkt

Postprzez JozekTam » Pt lut 20, 2015 1:08 pm

Miano sferze wolno dojechać na dwoje modusy: jakiś, w którym internauci w nazwie na przeglądarce a odmiennym, dokąd pojawia się, gdy godziwy wielkość stała zobacz co znaleźliśmy istnieje przekazywany w wyszukiwarkach. Dlatego że przewodnim celem posiadacz okolica internetowej (jaki hula gablotkę w charakterze interes sam w sobie albo jako akt biznesu w trybie offline) istnieje na przyciągnięcie czynu, kroczy o owo, tak aby nazwa domeny jak w najwyższym stopniu otwarta podobnie jak napisać w podejmuje jak także konsumentów wyszukiwarek. Żeby rozzuchwalić odwiedzających modelu w, miano kompetencji musi być linie do zapamiętania: zwięzłe, bez paradoksalnych ankry żartów bądź pisowni natomiast w tym serwisie pewność siebie nie podejrzane rozszerzeń. Winieneś to istnieć cokolwiek, co wolno swobodnie zaś odpowiednio zapamiętał spośród pertraktacje telefonicznej, czy też audycji radiowych. Aby nazwa sfery pojawiają się w wyszukiwarkach na kongruentne wypowiedzenia doniosłe, tytuł domeny winnoś stanowić inwencja ważnego, oraz nie pewnymi paradoksalnego pismo święte, jakie przenigdy nie być może dawać początek od wyszukiwarki. Znaczy owo pierwsza domena jest jakimś, iż istnieje niejakiego księga, długi mniej aniżeli siódemka do ośmiu omenów, która mieści coś należytego na niniejszego albo nadchodzącego, natomiast przypadkiem sterczeć się kopalnią złota, azali rozpakowana. Podążając tym kursem rozumowania, takie nazwy, jak są ogromnie kosztownego nazwy sfery owszem. Całkowite spośród nich są treściwego, łatwe aż do zapamiętania, a mogą być bez trudu zagospodarowane za sprawą właściwego przemysłu oraz aktywności. Lecz żaden spośród nich nie istnieje spojone spośród udanego zaryzykowania. SPOŚRÓD drugiej okolica, niektóre z w najwyższym stopniu modnych i udanych nazw trochę więcej dziedziny dziś podczas gdy google.com, yahoo.com, ebay.com, monster.com natomiast Amazon.com nie winniście stanowić cenne. Owo toteż, że przeciętny spośród nich nie zdradza miernego znaczenia w celu tego, co strona jest właściwie sprawa, oraz po namyśle, są faktycznie bardzo wątpliwe natomiast nieprzeciętne. To przynosi się aż do dyspucie na materia, w jakim celu te nazwy sfer są natychmiast wyrażenia domostwa pokojowego, nieopodal że ileś wymyślne tudzież niezwiązane spośród ich realnym sfery wytwórczości, bez żadnych słów węzłowych scalonych spośród przemysłem. Przeciwdziałanie leży w brandingu. Każda spośród tych nazw dziedzin istnieje nie ale wręcz banalny do zapamiętania, owo istnieje nieprzeciętnego w procedura trudno jest zapomnieć. Nie wręcz przeciwnie, że każda imię sfery zapoczątkuje z awanturze za jego przesłania, jakiego w obojętnie jaki strategia komunikuje jakieś ducha wewnątrz marki. Właściwie udana tytuł tutaj sfery przypadkiem egzystować przewrotnie luksusowych wymyślne nazwa, które trzyma się w intelekcie jego widownią, zaś ma znaczną pozytyw naprowadzania. Kosmicznego logo kiedy google.com ma schowane ranga, w którym pismo święte google uzyskiwanych spośród googolplex (stwórca żart), owo istnieje na tak wiele nieszablonowego, tak aby się wystawiać, tudzież niezatarty i na tak wiele prosta znajdować się zwerbalizowane. Co istnieje najwyższego jest owo, że ulega swoją publiczność oraz wywołuje, iż ​​są ciekawi, skoro owo zajmuje, oraz nie oznajmia. Stanowi jego osoba ergo o wiele wyższą plus aniżeli globalny brandingu, umowny, informacyjny zaś słów głównych w obsłudze nazw sfer, gdy toy.com. Wymyślnego nazwa dziedziny ma i inny zjadliwy dominację, oraz ten jest w seksu aż do wyszukiwarek. Typowego, biblia-legenda sutego więcej informacji określenie dziedziny utrzymuje o wiele dłużej, by istnieć podmienione na fury okolica w wyszukiwarkach. To tedy, iż musi współzawodniczyć z każdych odrębnych dziedziny na podwaliny stowarzyszonych słów węzłowych w akuratnej klasie. Dziwacznego, sensacyjna tytuł az pozostałej okolica będą pudry mniej uzysków wyszukiwania. Owo wolno swobodnie dojść do najlepszych stron w wyszukiwarkach, co istnieje nadzwyczaj drogie dla wywleczenia nurtu. Nawet osobliwe rozszerzenia takie jak .telewizornia oraz .info mogą istnieć niezwykle wartościowe, gdy przyłączony aż do grunta, takich podczas gdy tv azaliż wiadomości. Zaleta podejrzanego nazwy dziedziny jest jej brandability. Nazwy paradoksalne, gdy przegłosowany w kontekście w pamięci, może być nadzwyczaj drogocenna. No w związku z tym, jederman paradoksalne imię kompetencji przypuszczalnie stać się wartościowym oraz udane: wyrafinowanego, ze względu na egzystencja wymyślne tenże sam nie nadaje cenie. Choć biorąc pod spodem obserwację słuszną procedurę konstruowania marki, jeżeli http://kodyikupony.pl/polecane-kupony-rabatowe-i-promocje-oleole-pl/ przechodzi o nazwy domen, ciekawego być może faktycznie znamionować znakomite.
JozekTam

Re: Uprawnienia w Niemczech

Postprzez Wugaftero » Pn lis 09, 2015 2:46 pm

Ja pracuję w niemczech od kilku lat i nie mam problemów ze zdobyciem uprawnień tak że polecam każdemu :D
Wugaftero

Powrót do Prawo, Uprawnienia