Adwokat z Gdyni - pomoc prawna

Czyli wszystkie tematy związane z prawem dla architektów, uprawnieniami zawodowymi i dziedzinami związanymi z tą tematyką.

Re: Adwokat z Gdyni - pomoc prawna

Postprzez kersy » Pt sie 19, 2016 8:05 am

W Gdyni masz co najmniej kilku adwokatów czy radców prawnych specjalizujących się w tego typu kwestiach.
Wymienię trzech:
- Makowski;
- Wensker;
- Nawrocka;

Zapytaj w pierwszej kolejności u tego drugiego, z tego co wiem, to on zajmował się z sukcesem takimi sprawami. Tutaj http://wensker.com.pl/o-mnie.html masz jak coś linka
kersy

Postprzez max89 » Pt lut 03, 2017 8:11 pm

Czy zna ktoś dobrego prawnika z okolic Katowic? Znajomi polecają kancelarię adwokacką w Katowicach która ma dośc spore doświadczenie w tego typu sprawach. Odezwij się do nich, a napewno pomogą Ci rozwiązać problem i doradzą.
max89

Postprzez Dorota35 » Cz mar 23, 2017 10:21 pm

W Gdyni co prawda nie wiem, ale tutaj jest dość dobry adwokat Jastrzębie Zdrój prawo rodzinne :)
Wy nie będziecie przeszkadzać mi pić, a ja będę na tyle trzeźwy by wam pomóc.
Dorota35

Postprzez andrzejek » Śr mar 29, 2017 6:10 pm

Polecam adwokata z Gdyni, który pomagał mi w podobnej sprawie.
andrzejek

Postprzez Xander » Cz mar 30, 2017 11:43 am

Mi zawsze pomaga adwokat wągrowiec nie jest on z miasta Gdynii ale ma online biuro i też wiele spraw załatwia z klientem online po czym działa już normalnie. Ma dużo oddziałów i szybko sprawnie działa. Ja tam jestem zadowolony z jego usług , a korzystam już od roku z jego kancelarii jak chcesz mogę ci dać prywatne namiary do niego i cie polecić będzie lepiej ;)
Xander

Postprzez heng » Wt lip 11, 2017 5:20 pm

heng

Postprzez lolina11 » Pn lip 17, 2017 2:34 pm

Hej,
tutaj jest dobry ranking adwokatów, jeśli chodzi o prawo cywilne, karne, pracy itp. Sama skorzystałam z wyboru adwokata, gdy miałam problem z prawem cywilnym. Gorąco polecam jest tu dużo opinii i ocen http://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-cywilne/ . Pozdrawiam wszystkich :)
lolina11

Powrót do Prawo, Uprawnienia