Przepisy prawa francuskiego

Czyli wszystkie tematy związane z prawem dla architektów, uprawnieniami zawodowymi i dziedzinami związanymi z tą tematyką.

Przepisy prawa francuskiego

Postprzez arch.maciejkubicki » Pn kwi 25, 2016 4:52 pm

Witam wszystkich. Na początek się przedstawię, nazywam się Maciej Kubicki i jestem członkiem komisji legislacyjnej działającej przy MPOIA.
Aktualnie prowadzimy prace związane z planowaną zmianą przepisów warunków technicznych dotyczących projektowania budynków w stosunku do granic działek budowlanych.
Proponując zmianę przepisów chcemy podeprzeć się zasadami panującymi w innych krajach. Obecnie zajmuję się analizowaniem prawa francuskiego zasad projektowania na tamtejszych obszarach.

Czy ktoś z forumowiczów interesował się kiedyś zagadnieniami z prawa francuskiego i jest w stanie udzielić mi podstawowych informacji?
arch.maciejkubicki

Re: Przepisy prawa francuskiego

Postprzez henrik4 » Pt cze 24, 2016 11:02 am

Niestety, nie jestem wstanie Ci pomóc. Wygląda na to, że musisz zadać swoje pytanie na innym forum.
Piwo i dziewczęta mają wiele szczęścia: piwo pije się z pragnienia, a z dziewczętami żenimy się bez próby.
henrik4

Powrót do Prawo, Uprawnienia