tani BIM

Problemy z nimi, pomysły i rozwiązania

tani BIM

Postprzez Adriannna » Pt sty 08, 2016 2:23 pm

Od lutego zaczynam prace w biurze architektonicznym, szef biura powiedział mi, że ze względu na koszty kupi jako oprogramowanie na moje stanowisko AutoCada. Pomijając to, że AutoCad może i jest tańszy od ArchiCada, to coś mi się wydaję, że Arcadia Architektura jest tańsza? (Tak jak patrze na stronę producenta.)
AutoCada i innych desek kreślarskich boje się jak ognia, jak dla mnie to automatyczne generatory błędów ludzkich, tak wiec panicznie szukam taniej opcji zastępczej.
(PS szef nie umie obsługiwać komputera i nie zna się na programach komputerowych)

Pytanie jest czy ktoś coś wie o Arcadi? Czemu jest tak duża różnica cenowa? Co jest z tym programem nie tak? Trudno jest znaleźć jakieś opinie na jego temat, ale mam nadzieję, że wy możecie coś powiedzieć.

Czy w Arcadi można eksportować do AutoCada?

Czy istnieje jakiś inny tani BIM prócz Arcadi?
Adriannna

Re: tani BIM

Postprzez AgnieszkaK » Wt lut 09, 2016 4:02 pm

W Twojej obecnej sytuacji najlepiej poddać szefowi pomysł zakupu EliteCad- tani BIM,odpowiednik Revita i ArchiCada. Po pierwsze duzy plus dla Ciebie, bo nie będziesz musiała męczyć sie w programie kreślarskim czyli autocadzie..Kolejny plus to niska cena w porównaniu do Archicada,nie posiada subskrypcji jak autocad,archicad i reszta programów Autodesku,co najważniejsze licencja jest dożywotnia. Odwiedź oficjalną stronę programu znajdziesz całe info na temat programu:
http://www.elitecad.pl/
Najlepiej przetestuj sobie program pobierając wersje demo.Posiadam program od kilku miesięcy i jak na razie nie narzekam :)

Pozdrawiam
Agnieszka
AgnieszkaK

Powrót do Programy komputerowe