Jaką lokatę wybrać aby zarobić?

Jeśli chcesz wymienić poglądy z innymi architektami lub inwestorami

Moderator: Moderatorzy

Re: Jaką lokatę wybrać aby zarobić?

Postprzez martaK » Pn gru 07, 2015 12:11 pm

Teraz to chyba odpowiedź brzmi "żadną" bo oprocentowanie na lokatach jest strasznie niskie. Ja się sama zastanawiam czy teraz jest dobra okazja żeby inwestować w złoto? Ma ktoś może o tym większe pojęcie? Ja na razie sprawdzałam ile można dostać w tym skupie za biżuterię i myślę czy opłacałoby się np kupować na Allegro jakąś uszkodzoną złotą biżuterię itd i trzymać sobie jako lokatę oszczędności?
martaK

Postprzez jolatokaj » Śr kwi 20, 2016 4:04 pm

Aktualnie opłaca się zakładać tylko lokaty krótkoterminowe. No ale nie ma się co oszukiwać, sprawdzanie co kilka miesięcy aktualnych ofert i wybieranie najlepszej jest dosyć męczące.
jolatokaj

Postprzez Kalina62 » Śr kwi 12, 2017 4:45 pm

Moja lokata zarobkowa to spieniężenie złotej biżuterii, na chwilę obecną to jedyna szansa dla mnie na zarobek. Szukam jakiegoś lombardu lub coś w tym stylu, póki co udało mi się znaleźć http://www.artar.com.pl macie jakieś doświadczenia z nimi ? Jeżeli możecie podpowiedzieć coś w temacie lub polecić jakąś firmę to będę wdzięczny.
Kalina62

Postprzez ralfik » Pt kwi 21, 2017 4:11 pm

Zgadzam się, że warto oszczędzać, ale akurat polisolokaty to nie najlepszy pomysł. Poszkodowanym polecam kontakt z Kancelarią Lex z Wrocławia. Mam kontakt do Pana Igora Suchodolskiego i.suchodolski@kancelaria-lex.org tel : 522 036 202
ralfik

Postprzez milosnik-gokartow » So kwi 22, 2017 4:00 pm

Lokaty teraz nie mają najlepszego oprocentowania. Raz na jakiś czas pojawiają się krótkie lokaty w formie promocji i wtedy warto taką sobie założyć.
Na co dzień pracuje na torze - elikart.pl :)
milosnik-gokartow

Powrót do Ogólnie o wszystkim