Jaką lokatę wybrać aby zarobić?

Jeśli chcesz wymienić poglądy z innymi architektami lub inwestorami

Moderator: Moderatorzy

Re: Jaką lokatę wybrać aby zarobić?

Postprzez martaK » Pn gru 07, 2015 12:11 pm

Teraz to chyba odpowiedź brzmi "żadną" bo oprocentowanie na lokatach jest strasznie niskie. Ja się sama zastanawiam czy teraz jest dobra okazja żeby inwestować w złoto? Ma ktoś może o tym większe pojęcie? Ja na razie sprawdzałam ile można dostać w tym skupie za biżuterię i myślę czy opłacałoby się np kupować na Allegro jakąś uszkodzoną złotą biżuterię itd i trzymać sobie jako lokatę oszczędności?
martaK

Postprzez jolatokaj » Śr kwi 20, 2016 4:04 pm

Aktualnie opłaca się zakładać tylko lokaty krótkoterminowe. No ale nie ma się co oszukiwać, sprawdzanie co kilka miesięcy aktualnych ofert i wybieranie najlepszej jest dosyć męczące.
jolatokaj

Postprzez Kalina62 » Śr kwi 12, 2017 4:45 pm

Moja lokata zarobkowa to spieniężenie złotej biżuterii, na chwilę obecną to jedyna szansa dla mnie na zarobek. Szukam jakiegoś lombardu lub coś w tym stylu, póki co udało mi się znaleźć http://www.artar.com.pl macie jakieś doświadczenia z nimi ? Jeżeli możecie podpowiedzieć coś w temacie lub polecić jakąś firmę to będę wdzięczny.
Kalina62

Postprzez ralfik » Pt kwi 21, 2017 4:11 pm

Zgadzam się, że warto oszczędzać, ale akurat polisolokaty to nie najlepszy pomysł. Poszkodowanym polecam kontakt z Kancelarią Lex z Wrocławia. Mam kontakt do Pana Igora Suchodolskiego i.suchodolski@kancelaria-lex.org tel : 522 036 202
ralfik

Postprzez milosnik-gokartow » So kwi 22, 2017 4:00 pm

Lokaty teraz nie mają najlepszego oprocentowania. Raz na jakiś czas pojawiają się krótkie lokaty w formie promocji i wtedy warto taką sobie założyć.
Na co dzień pracuje na torze - elikart.pl :)
milosnik-gokartow

Postprzez wlodek » Pt cze 02, 2017 2:45 pm

Wszystko zalezy od tego w jakiej perspektywie na to spojrzymy - dlugo czy krotko terminowej. Osobiscie jestem zwolennikiem tej pierwszej, ze wzgledu na mniejsze ryzyko oraz pewny zysk. Z tego co sie orientuje na lokatach az tak duzo nie da rady zarobic .. bardziej sklanialbym sie do inwestycji w kruszce takie jakie zloto lub srebro. Wystarczy zerknac na wykresy aby szybko zobaczyc jaki wzrost nastapil przez ostatnie lata. Druga kwestia to znalezc miejsc gdzie ulokowac swoje srodki. Dobre opinie czytalem ostatnio o tej ofercie https://www.eliteprivatebanking.pl/ i tak sie sklada, ze maja takze zloto inwestycyjne. Wiecie moze cos wiecej na ten temat? Dobrze byloby uslyszec opinie z pierwszej reki. Pozdrawiam
wlodek

Powrót do Ogólnie o wszystkim