Sprzedaż nieruchomości

Jeśli chcesz wymienić poglądy z innymi architektami lub inwestorami

Moderator: Moderatorzy

Re: Sprzedaż nieruchomości

Postprzez Klaras » Śr lip 23, 2014 12:41 pm

Bez przesady. Nie powiedziałabym, że mamy dołek. Wszystko zależy od ceny. Znam developera, który w małej wiosce na mazowszu wystawił domy po 600 tysięcy, w momencie kiedy podobnej wielkości dom, też od developera, ale o wyższym standardzie wykończenia można kupić za 550 tysięcy 10 minut od plaży. I te na mazowszu zeszły na pniu a te nad morzem nie. Czemu? A temu, że te na mazowszu są 30 minut autostradą od Warszawy, łatwo w tym miejscu o pracę, a nad morzem - głównie rekreacja... Dlatego trzeba mierzyć siły na zamiary i oferować mniejsze nieruchomości w przystępnej cenie, to zawsze chętni będą. :P
argan zapewnia piękno
Klaras

Postprzez wiola438 » Wt sie 26, 2014 9:23 pm

Zgadza się. wiadomo, że tam, gdzie jest praca i są perspektywy to ludzie chcą żyć. tak samo jest jeśli chodzi o nowe mieszkania centrum łódź . Dużo ludzi je kupuje, bo miasto się rozwija i są tam perspektywy dla młodych ludzi.
wiola438

Postprzez Szymm » Pn wrz 01, 2014 8:55 am

W centrum wszędzie blisko,to jest spory atut.
Szymm

Postprzez Michal_bb » Pt mar 10, 2017 3:49 pm

A co sądzicie o korzystaniu z usług biura nieruchomości? Znajomy polecił mi Biuro nieruchomości Rema z Katowic (http://www.rema.nieruchomosci.pl/oferta-mieszkania.php), ale sam nie jestem przekonany co do pośredników...
Michal_bb

Postprzez Ardena » Pt mar 24, 2017 11:24 am

Moim zdaniem korzystanie z biura nieruchomości jest jak najbardziej ok. Sama nie dawno kupowałam mieszkanie przez biuro Galton http://www.galton.pl/ . Dla mnie to najbezpieczniejsza forma zakupu mieszkania. Przynajmniej nie musiałam się martwić o formalności
Ardena

Postprzez ralfik » Pt mar 31, 2017 3:00 pm

Dużo ludzi decyduje sią na zakup domków jednorodzinnych bo to bardziej wygodnie niż mieszkanie , tym bardziej że z dziecmi zawsze jest gdzie wyjść i większa przestrzeń. Mój znajomy szukał mieszkania a ostatecznie kupili dom na osiedle domów jednorodzinnych warszawa i są zachwyceni miejscem i nie żałują decyzji. Czasem warto przemyśleć sprawę i pomyśleć przyszłościowo, taki domek to naprawdę fajna sprawa.
ralfik

Powrót do Ogólnie o wszystkim