balustrady na taras

Jeśli chcesz wymienić poglądy z innymi architektami lub inwestorami

Moderator: Moderatorzy

balustrady na taras

Postprzez ralfik » Pt kwi 21, 2017 4:20 pm

Witajcie! Szukam fachowców którzy zrobia mi fajne estetycznie wykonane z pomysłem balustrady na taras i balkon. Chcą aby były fikuśne i w fajnym nowoczesnym stylu ale nie takie z umiarem nie przekombinowane.Polecacie jakaś solidna firme ? Znajomy polecił mi firmę która robiła u niego bramę http://efekt-metal.pl/ co sądzicie ? Korzystal ktoś z ich usług ? Proszę o poradę . Pozdrawiam !
ralfik

Re: balustrady na taras

Postprzez ferbi » Pt kwi 28, 2017 9:53 pm

Fachowców nie brakuje, ja to raczej dostaję oczopląsu, widziałam świetne akcesoria do balustrad na gigastal.pl i teraz nie wiem na które się zdecydować :)
ferbi

Re: balustrady na taras

Postprzez sugala » Pt paź 13, 2017 11:45 am

Jeśli chodzi o balustrady to przyznam się do tego, że kupowałam już gotowe. Jedyne co musiałam zrobić to wziąć emalię do metalu z http://nobiles.pl/produkty/metal/ i pomalować balustradę. Ale wybranie balustrad wcale nie jest takie łatwe. Wiecie ile jest rodzajów balustrad. Między innymi istnieją balustrady zewnętrzne, wewnętrzne, rozdzielające, schodowe, balustrady balkonów, antresoli, podjazdów dla niepełnosprawnych. Do tego można wyróżnić balustrady szklane, ze stali szlachetnej, kute zwane też pod nazwami związanymi z kowalstwem ozdobnym, stal wycinana laserowo. A już nie mówię o kształtach w jakim owe balustrady występują. Dosłownie co firma to maja co innego w swojej ofercie. Dlatego nie jestem za tym aby specjalnie komuś zlecać zaprojektowanie i stworzenie jakiejś balustrady, bo rynek jest nimi tak przepełniony, że raczej trudno na coś nowego wpaść. A kupno zawsze jest tańsze niż zlecenie komuś projektu, a potem jeszcze stworzenie go i zamontowanie.
sugala

Powrót do Ogólnie o wszystkim