Elementy szklane w mieszkaniu.

Jeśli chcesz wymienić poglądy z innymi architektami lub inwestorami

Moderator: Moderatorzy

Re: Elementy szklane w mieszkaniu.

Postprzez MAXIM » Śr lis 23, 2016 4:05 pm

Bardzo fajne są szklane elementy jednak są dość ciężkie w utrzymaniu czystości. Widoczne są na nich wszystkie ślady i odciski...
Wyszukujesz roweru dla siebie lub na prezent dla kogoś z rodziny? http://bikemia.com/36-rowery-trekkingowe
MAXIM

Postprzez krotolin » Wt lis 29, 2016 2:56 pm

Do kuchni i łazienki to w porządku, ale inne pomieszczenia mogłyby być ryzykowne - wystarczy chwila nieuwagi, żeby szkło zarysować, w najgorszym razie rozbić, a naprawa pewnie też niemało kosztuje. Zawsze to jednak jakieś urozmaicenie do gotowej już aranżacji. Musimy też wziąć pod uwagę, jak będzie wyglądać pielęgnacja takiego elementu, żeby się potem niepotrzebnie denerwować, jak często trzeba je czyścić.
krotolin

Postprzez dader » Wt sty 24, 2017 3:15 pm

Oczywiście takie rozwiązanie musi pasować do reszty wystroju, ale moim zdaniem szklane elementy bardzo dobrze wyglądają jeżeli chodzi o estetykę w domu.
Pozdrawiam
dader

Postprzez Maritta » Pn maja 29, 2017 2:50 pm

Na pewno elementy szklane muszą pasować do reszty aranżacji. Z resztą sama obecnie jestem na etapie poszukiwania takich właśnie produktów, ponieważ marzy mi się duże lustro w przedpokoju, ale takie naprawdę niemalże na 1/3 powierzchni ściany. W związku z tym zaczęłam szukać w sieci ciekawych ofert tego rodzaju i udało mi się natrafić na http://www.majsterszklarz.pl/lustra-na-wymiar/ . W Majster Szklarz można zakupić wysokiej jakości lustra kryształowe, a co więcej po jeżeli się zdecydujemy na taką opcję, można umówić się z ekipą, która to odwiedzi nas w domu i dokona niezbędnych pomiarów. Wobec czego sama zapewne skorzystam z opcji tego typu, zwłaszcza naprawdę spodobały mi się produkty tej marki, kiedy przeglądałam ich galerię- szczególnie lustra podświetlane:). Tworzą naprawdę bardzo fajny klimat:).
Maritta

Postprzez aarter » Śr maja 31, 2017 3:21 pm

Na elementy szklane w mieszkaniu trzeba uważać, zwłaszcza jest mają być duże, np w kuchni nad blatem. Jeśli mieszkanie jest nowe, w świeżo postawionym budynku to warto pamietać że mury jeszcze "pracują" i szkło może pęknąć
aarter

Postprzez Samira » N cze 18, 2017 11:37 pm

Dla mnie element szklany w domu, to tylko okna i lustra. Moim zdaniem szkło tworzy bardzo zimny wystrój a ja uwielbiam ciepłe wnętrza, dlatego przy wyborze projektu domu zastanawiałam się, jak je rozświetlić. Dlatego w oko wpadł mi właśnie ten http://www.mgprojekt.com.pl/dom-z-widokiem-6 . Narożne okna są dość oryginalne i na pewno wpuszczą więcej światła, niż te standardowe.
Samira

Postprzez Kogires » Pn cze 19, 2017 8:49 am

Witam serdecznie, według mnie elementy szklane w mieszkaniu wyglądają naprawdę nowocześnie i sam zastosowałem coś podobnego u siebie. Trzeba też pamiętać, żeby zlecić komuś takie wykończenie wnętrz , kto naprawdę zna się na rzeczy. Mogę polecić ze swojej strony tą ekipę wykończeniową : http://www.poznan-remonty.eu/wykonczenie-wnetrz.html sprawili się u mnie świetnie i będę również ich brał przy następnych remontach.
Kogires

Postprzez sikaa » Pn cze 19, 2017 9:59 am

Sama mam kilka elementów szklanych w swoim mieszkanku. Są faktycznie bardzo nowoczesne jednak ciężkie w utrzymaniu czystości jeśli ma się dzieci.
Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś.
Żywica na balkon
sikaa

Powrót do Ogólnie o wszystkim