Mieszkanie w Warszawie

Jeśli chcesz wymienić poglądy z innymi architektami lub inwestorami

Moderator: Moderatorzy

Re: Mieszkanie w Warszawie

Postprzez kantor44 » Cz paź 13, 2016 4:20 pm

Poszperaj trochę w sieci, może jakieś portale z ogłoszeniami. Czasami ludzie znajdują się w trudnej sytuacji i sprzedają swoje mieszkania w okazyjnych cenach
W jakiej to walucie przeważnie robisz przelew bankowy? kantor dla pracujących za granicą
kantor44

Postprzez pollenko » N paź 16, 2016 8:39 pm

Bardzo dużo jest mieszkań w Warszawie ale myślę że większość z nich ma zdecydowanie zawyżoną wartość...
pollenko

Postprzez Dembko » Wt kwi 04, 2017 9:05 pm

kantor ale to jeśli ktoś chce sprzedać dom lub jakiś apartament, którego cena jest znacząco wyższa. W innym przypadku raczej mało kto sprzedaje mieszkanie po kosztach bo te w normalnych cenach dość szybko schodzą. Jak nie macie sami do tego głowy to możecie zlecić to w jakiejś agencji -
http://www.jaworski24.pl/index.php/pl/a ... partamenty określacie czego szukacie ile chcecie zapłacić i oni dla was rynek obserwują, jak się coś znajdzie to umawiają spotkanie i jedziecie sobie sprawdzić jak wygląda sytuacja.
Dembko

Postprzez celia.celia84 » Śr kwi 12, 2017 6:25 pm

Skoro szukasz mieszkania w Warszawie to z pewnością zainteresuje Cię fakt, że można kupić sobie mieszkanie w nowych budynkach na pograniczu Bielan i Żoliborza. Możesz sobie poczytać więcej na stronie inwestycji: http://www.nowebielany2.com/. Mieszkania są bardzo ustawne, a do tego w pięknej okolicy parków. Póki co jest jeszcze duży wybór mieszkań i z tego co słyszałam od użytkowników mieszkania cechuje wysoka jakość wykonania. Warto zapoznać się z ofertą, bo to naprawdę dobra okazja.
celia.celia84

Postprzez ferbi » Wt kwi 25, 2017 1:31 pm

Jeśli chodzi o mieszkania w Warszawie to wolałabym raczej Białołękę ze względu na niższe ceny mieszkań i Atal Marina bo ma dobrą lokalizację i ciekawe położenie tuż nad kanałem.
ferbi

Postprzez jureк » Wt maja 30, 2017 4:53 pm

pollenko napisał(a):Bardzo dużo jest mieszkań w Warszawie ale myślę że większość z nich ma zdecydowanie zawyżoną wartość...

Cenę dyktuje rynek, jeśli ktoś wystawia po takiej cenie to znaczy, że liczy na sprzedaż w takiej właśnie cenie, ewentualnie jakieś tam drobne negocjacje wchodzą w grę. Mieszkań nadal mamy za mało pomimo intensywnego ich budowania od prawie 10-15 lat i będzie ich brakowało nadal szczególnie w dużych miastach. To nie jest naganianie na kupno, bo cena będzie już tylko rosła, ale jeśli ktoś ma zamiar mieszkać w Warszawie to niestety, ale tak to wygląda. Można nadal kupić mieszkanie w całkiem znośnych cenach w dobrych dzielnicach wawy, są budowane mieszkania dla klasy średniej np od apm development i wielu innych deweloperów - nie jest to najwyższa jakość super lux, ale taka, która już wielu zadowoli. Polecam śledzić strony deweloperów bo często zdarzają się promocje, wyprzedaże lub zwyczajne akcje promocyjne, gdzie są przeceniane mieszkania, http://www.apm-development.com.pl/nasze-inwestycje - tu jest jedno z takich miejsc, nie da się kupić mieszkania w jeden dzień, to dłuższy proces szukania niestety.
jureк

Postprzez Maritta » Pt lip 28, 2017 10:43 pm

Ja jednak generalnie wolałabym zdecydować się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego. Zresztą na pewno postawiłabym tutaj na ofertę Polnord i znajdującą się w Wilanowie Rezydencję Brzozowy Zakątek. Można tam bowiem kupić mieszkania o wysokim standardzie w przystępnych cenach. Poza tym okolica jest bardzo ładna, budynki nowoczesne, a przy tym do wyboru mamy nieruchomości o różnej powierzchni, nawet w granicach 90 m2. Każde mieszkanie posiada dostęp do balkonów bądź tarasów, nawet takich na dachu. Jak dla mnie takie mieszkanko byłoby spełnieniem marzeń:)
Maritta

Postprzez adambalicki » Śr sie 02, 2017 10:55 am

Teraz na topie jest Wola jeśli chodzi o kupno mieszkania. dlatego też sam tam przeglądałem oferty i najkorzystniej dla mnie wyglądają Nowe Odolany. Do pracy mógłbym chodzić spacerkiem z tego osiedla :D
adambalicki

Postprzez Walor » Wt sie 22, 2017 12:52 pm

W przypadku kupna mieszkania często nie można obyć się bez kredytu hipotecznego, bo to przecież spory jednokrotny wydatek. Warto jednak sprawdzić oferty różnych banków, aby móc wybrać tą najlepszą. Osobiście korzystałem z porównywarki https://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/, dzięki której znalazłem szybko kredyt i niskim oprocentowaniu.
Walor

Postprzez Tamka » Pt wrz 01, 2017 7:51 pm

@Maritta ale kupujesz czy się dopiero rozglądasz za mieszkaniem? Bo ja tez planuję kupno na Brzozowym Zakątku. Mnie przekonuje dzielnica, wcześniej mieszkałam w ścisłym centrum i na dłuższa metę nie da się tak żyć ;/ a Wilanów, cichy spokojny z dużą ilością zieleni. Dla rodziny idealne miejsce. Troche miałam obawy co do niedalekiej odległości od obwodnicy ale bylismy z mężem kilka razy na osiedlu o różnych porach dnia żeby sie przekonać czy nie dobiega hałas. I jest ok, nie ma co się tym w ogóle przejmować. Mnie generalnie przekonuje też cena - 6700 za metr to bardzo dobra oferta.
Tamka

Postprzez Lesanor » Cz wrz 07, 2017 1:22 pm

Najlepiej skontaktuj się z firmą , która oferuje profesjonalne zarządzanie nieruchomościami i na pewno znajdziesz coś pomogą CI znaleźć, według mnie warto chociaż spróbować w ten sposób.
Lesanor

Powrót do Ogólnie o wszystkim